Prekių katalogas

VAMZDŽIO GALAS

Šiandien norime papasakoti apie labiausiai nuo šaulio nutolusią ginklo dalį – vamzdžio laibgalyje montuojamus įtaisus. Kuo jie skiriasi, kokius darbus atlieka, kam pritaikomi ir kaip veikia.

SPUHR – TOBULA OPTIKOS MONTAVIMO SISTEMA

Švedijos kompanija SPUHR garsi savo inovatyvia optikos laikiklių sistema ISMS. Tai ypatingai stiprus optikos laikiklis su galimybe montuoti įvairius aksesuarus tiesiai prie laikiklio. Įmontuotas gulsčiukas. 45 laispnių žiedų atskyrimas palengvina darbą su optikos bokšteliais. Šios kompanijos produktus vis dažniau pastebime elitinių padalinių snaiperių arsenale.

RENKUOSI AR-15: 21 SVARBIAUSIAS ATSAKYMAS

Jei Kalašnikovo automatas išgarsėjo dėl savo paprastumo, pigios gamybos ir patikimumo, tai Stonerio automatinis šautuvas visų pirma giriamas dėl modulinės konstrukcijos. Ši konstrukcija leidžia su minimaliu įrankių bagažu konstruoti savo projektus iš gatavų tarpusavyje puikiai suderinamų dalių (šalyse kur tai leidžiama). Kartais AR-15 lyginamas su Lego konstruktoriumi dideliems vaikams – toks didelis įvairių dalių ir aksesuarų pasirinkimas šiam ginklui. 

5.56×45 TRUMPAME VAMZDYJE

5,56×45 kalibro šovinys istoriškai subalansuotas 20 colių M16 vamzdžiams. Kas gi vyksta, kai naudojame trumpesnį vamzdį? Verta paskaityti renkantis AR15 vamzdžio ilgį.  

AIMPOINT KOLIMATORINIAI TAIKIKLIAI

Pasaulio spaudos akiratyje šie taikikliai pasirodė septintojo dešimtmečio pradžioje. Tuo metu tai buvo gan slapti projektai. Juos vykdė karinės – mokslinės institucijos. O patys taikikliai rinkoje pasirodė tik devintajame dešimtmetyje. Pradžioje sukėlę didelę nepasitikėjimo ir kritikos bangą šie taikikliai greitai užkariavo daugelio širdis.   

GINKLO ĮSIGIJIMAS – TEISINĖ BAZĖ IR LEIDIMŲ SISTEMA

ų pirkėjų, o taip pat draugų socialiniuose tinkluose dažnai užduodami klausimai susiję su teisiniu ginklo įsigijimo aspektu. Ne visi žino tvarką, daugelis net neįsivaizduoja, kad tokio tipo, tarkim kad ir pusiau automatinį karabiną, galima legaliai įsigyti ir turėti mūsų šalyje. Daugelio žinios paremtos senai galiojusiais įstatymais ar gandais. Pasistengsime papasakoti apie Lietuvos Respublikos ginklų įstatymus, leidimo įsigijimo tvarką.