Prekių katalogas

THUNDER ARMORY PUSIAU-AUTOMATINIS KARABINAS AR15 VYTIS 223REM. ST0066

 • THUNDER ARMORY PUSIAU-AUTOMATINIS KARABINAS AR15 VYTIS 223REM. ST0066

  Kodas: ST0066
  Kaina 1750 
  Parduodama tik atsiimant parduotuvėje
  Gamintojas
  THUNDER ARMORY
 •  

  Viršutinis korpusas: CNC frezuotas iš aliuminio monolito, Pagaminta Vokietijoje

  Apatinis Korpusas: CNC frezuotas iš aliuminio monolito, Agresyvaus dizaino, padidintu nuleistuko skliauteliu (darbui su pirštinėmis), dėtuvės išmetimo mygtukas įleistas giliau į korpusą. Neleidžia atsitiktinai išmesti dėtuvę. Seracijos priekinėje dėtuvės piltuvėlio dalyje geresniam kontaktui laikant ar remiant į barikadą.

  Vamzdis: 11.5” colio šalto kalimo vamzdis, 1:7 žingsnis. Pencil išlengvintas profilis. MID LENGHT ilgio dujų nuvedimas. Chromuotas ir ilgaamžis, 1/2″x28 sriegis laibgalyje. Pagamintas JAV, FAXON IND. Atitinka CIP tarptautinės konvencijos reikalavimus, testuotas Italijoje (Lietuva CIP narė, bet be savo laboratorijos). Kiekvienas vamzdis testuojamas su kritinio užtaiso šoviniu, užtikrinant būsimo šeimininko saugumą.

  Spyna ir jos nešėjas: Mil-Spec, pagaminta Vokietijoje. Gas key teisingai užkniedytas, po funkcinio ginklo prišaudymo inspektuojame spyną ir dujų žiedus.

  Šovos mechanizmas: ALG Quality Mil-Spec Trigger (JAV)

  Dujų kamera: žemo profilio, todėl galima montuoti įvairaus ilgio RIS sistemas, dujų kamerą (gas block) pilnai paslepiant po apsodu. Pagaminta JAV, BRAVO ARMS COMPANY.

   

  Dažnai užduodami klausimai:

  Klausimas: Kodėl ginklas turi užrašą “pagaminta Lietuvoje”, jei nei viena dalis nebuvo pagaminta Lietuvoje?

  Atsakymas: Ginklas pagamintas iš įvairiose šalyse esančių gamintojų komponentų, tačiau čia visi tie komponentai tapo visuma – ginklu ir gavo savo serijos numerį, buvo tinkamai apskaityti pagal teisės reikalavimus. Todėl pagal Lietuvos ir tarptautinę teisę, ginklas pagamintas Lietuvoje.