Prekių katalogas

TALON GRIPS (JAV) LIPDUKAS SUKIBIMUI SU PISTOLETINE RANKENA

 • TALON GRIPS (JAV) LIPDUKAS SUKIBIMUI SU PISTOLETINE RANKENA

  Kodas: TALON614G
  Kaina 1950 
  2350  Sutaupykite
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 •  

  TALON GRIPS buvo įkurta 2009 JAV teisėtvarkos pareigūno, šaulio-sportininko ir ginklininko. Esant karštam ar šaltam orui, šiuolaikinių polimerinių ginklų rankenos tampa slidžiomis. Gamykliniai raštai ir ranteliai pagerina sukibimą, tačiau nepakankamai. Pastaruoju metu išpopuliarėjo savadarbis rankenų lydymas lituokliu (stipling) siekiant pagerinti rankenos agresyvumą. Nors trintis su ranka pagerėja, tačiau atliekami pakeitimai ginklo konstrukcijai yra negrįžtami, gadina estetiką, mažina ginklo kainą nusprendus jį parduoti.

  Daugelį metų šauliai-sportininkai ir kariškiai, siekdami pagerinti rankos sukibimą su rankena, klijuoja savadarbes kriaunas pagamintas iš abrazyvinės juostos riedlentėms. Minusas tame, kad tokia juosta pritaikyta klijuoti ant riedlenčių (medžio), yra stora, ilgainiui atsilupa palikdama nemalonias lipnias klijų liekanas.

  TALON GRIPS sukūrė patentuotą abrazyvaus lipduko dizainą, kuris apima visa rankeną, sukuria didžiausią sukibimo plotą ir mažiausiai “konfliktuoja” su ginklo ergonomika, funkcionalumu ir estetika. Abiejų modelių TALON lipdukai yra nepaprastai ploni (mažiau nei 0.5mm). Jie sukurti lipti prie polimero, todėl ilgiau laikysis, lengviau pašalinami. Taip pat jie preciziškai išpjauti naudojant lazerį ir tiksliai pritaikyti Jūsų ginklo modeliui.

  Pagaminta: JAV

  TALON GRIPS yra dviejų modelių:

  Guminis paviršius (pritaikyta paslėptam nešiojimui)
  Abrazyvinis paviršius (sportui, karybai, maksimalus agresyvus sukibimas)  

  GLOCK 17 - GEN4 MODELIAMS.