Prekių katalogas

LAIKIKLIS SPUHR ISMS SP-3002 Ø30 H38 0MOA

 • LAIKIKLIS SPUHR ISMS SP-3002 Ø30 H38 0MOA

  Kodas: SP-3002
  Kaina 386 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  SPUHR
 • Pavadinimas: SP-3002 (Picatinny)
  Pasvirimas: 0 MIL/ 0 MOA
  Aukštis: 38 mm/1,5″
  Ilgis: 126 mm/4.96″

  ISMS – IDEAL SCOPE MOUNT SYSTEM

  Ypatingai stiprus optikos laikiklis su galimybe montuoti įvairius aksesuarus tiesiai prie laikiklio. Įmontuotas gulsčiukas. 45 laispnių žiedų atskyrimas palengvina darbą su optikos bokšteliais.

  Atsparumas

  Dėl vientisos, monolitinės konstrukcijos, apsaugo optiką esant didelėms atatrankoms ar aplinkos sąlygoms. Optika įmontuota į tvirtą rėmą, ko nėra atskiruose žieduose. Snaiperio šautuvas ir stebėtojo šturmo šautuvas gali turėti tuos pačius laikiklius, kas leidžia naudotis tais pačiau priedais ir aksesuarais. Žiedai viduje turi rantelius, kas didina sukibimą, taip pat esant reikalui leidžia priklijuoti. Visas laikiklis frezuotas ir vientiso metalo gabalo, o ne surinktas iš smulkių dalių.

  Optikos pasisukimas

  Patentuotas sprendimas, leidžiantis absoliučiai tiksliai sumontuoti optiką jei nepasvyrant į šalis. Kryžius absoliučiai lygiagretus laikikliui. Trikampio formos įrankis kišamas tarp optikos apačios ir laikiklio. Taip pat šiuo įrankiu galima vėliau patikrinti, ar, tarkim po smūgio, optika nepajudėjo. Netaisyklingai sumontuota optika neleis šaudyti didesniais atstumais, nes reguliavimas bus netikslus/ne tose pačiose plokštumose.

  Montavimo taškai

  Tradiciškai lazeriai montuojami ties vamzdžio galu. Šis metodas turi neigiamą poveikį taiklumui, kaip ir kai vamzdis liečia apsodą. Mūsų montavimo sistema turi net septynis montavimo taškus aksesuarams. Taip pat aksesuarai yra arčiau svorio centro.  

   

  Pasvirimas

  Siūlome laikiklius su įvairiu pasvirimo kampu tolimiems šūviams. Pasvirimo kampas aiškiai pažymėtas ant taikiklio MIL ir MOA rodmenimis

  Patogu pasiekti bokštelius

  Žiedai yra nupjauti 45 kampu, o ne lygiagrečiai horizontui (ar kartais statmenai). Tai turi kelis privalumus. Varžtai laikantys žiedus netrukdo stebėti optikos valdymo bokštelius ir juos reguliuoti. Taip pat tai sudaro horizontalią liniją šauliui, padedančią išlaikyti ginklą tiesiai.

  Aksesuarai

  SPUHR montavimo taškai ant laikiklio leidžia montuoti įvairius priedus, kaip prožektoriai, lazeriai, atsarginiai taikikliai, kolimatoriai. Tradiciškai norint montuoti prožektorių ant optikos, reikėtų arba papildomo žiedo ant optikos (jei užtenka jam vietos) arba pavažos ant žiedų, kas dar labiau apsunkina bokštelių skaitymą. Su ISMS priedai neliečia optikos, jos neapkrauna svoriu ir perkrovomis.

  Gulsčiukas

  Iš šaulio pusės laikiklio pagrinde įmontuotas gulsčiukas, leidžiantis ginklą laikyti maksimaliai vertikaliai.