Prekių katalogas

IWI PUSIAU-AUTOMATINIS KARABINAS AR15 ZION 18" SPR (SPECIAL PURPOSE RIFLE)

 • IWI PUSIAU-AUTOMATINIS KARABINAS AR15 ZION 18" SPR (SPECIAL PURPOSE RIFLE)

  Kodas: ZIONSPR18
  Kaina 2199 
  Parduodama tik atsiimant parduotuvėje
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  IWI
  Kalibras
  223Rem/ 5.56x45mm
  Svoris g.
  3450
  Bendras ilgis mm
  882.7
 • Šis karabinas yra pagamintas ir sukomplektuotas pagal MIL-SPEC standartą, IWI gamykloje Middletown, Pensilvanijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose. Įmonė pristato savo improvizaciją tema: „Taikliojo šaulio karabinas Mk12“. Dezignacija Mk12 nusako grupę ginklų, JAV karinėje nomenklatūroje skirtų naudoti taikliesiems šauliams, dengti kovos distancijas 500-800m atstumu. Du žymiausi pasaulyje Mk12 – Daniel Defense ir Knights armaments. IWI siūlo savo požiūrį į SPR (Special Purpose Rifle), panaudodama naujausius sprendimus, tokius kaip M-LOK ir ARCA

  Karabinas turi storasienį, 18 colių precizinį vamzdį su 1:8 žingsnio graižtvomis (stabilizuoja tiek 69gr/77gr, tiek ir 55 gr.), vamzdis yra tikslus ir puikiai absorbuoja šilumą. Naudojamas profilis SOCOM HB. Sumontuotas A2 karinis ugnies slopintuvas, ant kurio galima tiesiogiai montuoti kompensatorių šaudymui imitaciniais šoviniais (BFA) ar bajonetinio tipo garso slopintuvus (pvz. BT ROTEX V). Vamzdžio sriegis 1/2 x 28.

  RIFLE dujų nuvedimo sistema užtikrina stabilų darbą net ir užsiteršus bei blogomis oro sąlygomis. Šūvis yra minkštas, mažesnis sistemos kaitimas.

  Aliumininis 17“ ilgio M-LOK tipo "Free Float" apsodas pagamintas JAV įmonėje CROSS MACHINE TOOL ir leidžia montuoti visus norimus aksesuarus, yra patvarus bei patogus sugriebti. Pertaisymo rankena yra standartinė ir atitinka MIL-SPEC reikalavimus. Pagrindinis šio apsodo privalumas – ARCA sistemos pavaža per visą ilgį atramos kojų, trikojų, svorių patikimam montavimui

  Ginklo „širdis“: Apatinis, viršutinis korpusai ir spyna atitinka MIL-SPEC standartą.

  Precizinis nuleistukas. Smogiamasis-paleidžiamasis mechanizmas dviejų fazių (2-stage). Pirma lengva fazė, tuomet aiški „siena“ ir prognozuojamas lūžis.

  Pistoletinė rankena gan stati, pasižymi agresyvia tekstūra. Gamintojas B5 Systems (JAV)
  Reguliuojama teleskopinė buožė taip pat gaminama B5 Systems (JAV), turi plačias pažandes patogiam taikymuisi.
  Komplekte Magpul dėtuvė.

  IWI (Israeli Weapons Industries) yra pagrindinė Izraelio šaunamųjų ginklų gamintoja, gaminanti IDF karabiną TAVOR. IWI produktai pasižymi dideliu patikimumu bei atsparumo atsarga, ko ir tikisi kariaujančios šalies vartotojai.

  Modelis: Z15SPR
  Kalibras: WYLDE 223 / 5.56
  Veikimas: Pusiau-automatinis
  Dujų kamera: Rifle
  Veikimo principas: tiesioginis dujų padavimas DI
  Dėtuvė: NATO STANAG
  Vamzdis: Chromo-molibdeno-vanadžio lydinys, 4150 H, SOCOM. HB
  Vamzdžio ilgis: 18“ (457 mm)
  Buožė: Reguliuojama, B5 Systems
  Ilgis suskleisto: 31.5“ (800 mm)