Prekių katalogas

"NORIU PAMATYTI PERGALĘ SAVO AKIMIS". PARAMA: BALISTINIAI AKINIAI UKRAINAI - WILEY-X SABER

 • "NORIU PAMATYTI PERGALĘ SAVO AKIMIS". PARAMA: BALISTINIAI AKINIAI UKRAINAI - WILEY-X SABER

  Kodas: WX308
  Kaina 4961
  Parduodama tik atsiimant parduotuvėje
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  WILEY-X
 • „NORIU PAMATYTI PERGALĘ SAVO AKIMIS“. Tai Ukrainos gynėjo Vladislavo žodžiai. Jis prarado regėjimą kovų metu sprogus minosvaidžio minai. Mes visi stengiamės apsaugoti Ukrainos karius šarvu ir dirbame, kad išsiųsti daugiau liemenių, bet net ir sužeista krūtinė su didele širdimi gali pasveikti, tačiau prarastos akys nepagys.
  Mūsų apklausa kurią atlikome padaliniuose, kur kariauja mūsų draugai sako:
  100%: Spec. pajėgų padalinys: „100 proc. naudojame balistinius akinius tiek veiksme, tiek prisitraukimo prie fronto linijos metu. Visad naudojame akinius šaudymo treniruotėse“
  50%: 40-a Brigada, artilerija: (ten kur parako dujos, pakelti nuo parako dujų gruntai ir akmenys) „Ne vasaros metu akinius nešioja iki 10% karių, vasarą 50%, bet paprastus be balistinės apsaugos. Tik dėl saulės“
  10%: XX pėstininkų brigada jautriausiame taške: „Akinių dauguma mūsų neturi arba nebeturi. Dėl pastovių veiksmų jie sugadinti, pamesti. Kažkiek pasipildome savanorių pagalba, bet apsaugos lygis nėra aiškus“

  JAV kariai operacijų Irake ir Afganistane metu skaudžiai suprato, kad net mažiausias sprogmuo gali pakelti smėlį, akmenukus bei sukelti termo pažeidimą akims, po kuriuo karys gali tapti aklas. Wiley-X SG-1 akiniai buvo pirmieji užfiksuoti po EOD sprogimo išsaugoję kario akis. Tai buvo Wiley-X balistinių akinių legendos pradžia.
  Šiandien mes (Thunder armory) pasitelkiame visus savo draugus ir pažystamus kad išsiųsti MAKSIMALŲ kiekį balistinių akinių Ukrainos kovotojams kontrapuolimui:
  Įmonė Wiley-X.EU – suteikė spec. kainą savo gaminiui SABRE 308
  Įmonė Armijai ir Civiliams (Wiley-X atstovai) – be antkainio atvež ir patieks balistinius akinius

  Ką reikia daryti:
  SABRE 308 rekomenduojama pardavimo kaina su PVM yra 94.00. Mūsų šaunūs draugai ir atstovai šiuos akinius savo puslapyje parduoda po 79.50, taigi, visi, kas neaukosite, nueikite į AIC puslapį ir nusipirkite, nes tai tikrai labai geras produktas.

  Mums „Armijai ir Civiliams“ parduos akinius už 41.00 + PVM, t.y 49,61 su PVM. Už tiek pat jūs galite įsigyti akinių komplektą ir padovanoti Ukrainos gynėjui. Mes nieko nenorime uždirbti.
  Paysera sistemos komisinius mokesčius apmokės UAB PERKŪNO GINKLINĖ, nes mes taip visad darome.
  Akinių pervežimu į UA užsiima paramos fondas 1K
  Paspaudus linką galite nupirkti Jūsų norimą akinių kiekį. Išpirktas akinių kiekis bus skelbiamas produkto nuorodoje

  Galima pirkti tik paramai Ukrainos kovotojams. Prekė nebus siunčiama. Visas išpirktas kiekis skelbiamas čia. Norite tokių akinių sau, eikite pas tiekėją aic.lt.

  --------------------------------
  Kompanija Wiley-X įkurta JAV kariuomenės veterano viena pirmųjų pasaulyje pradėjo gaminti balistinius akinius kariams. Supratusi didžiulį (ir dažniausiai neatitaisomą) pavojų karių sveikatai, įmonė pradėjo siūlyti aukštus balistinius standartus atitinkančius apsauginius akinius. Irako bei Afganistano kompanijose išpopuliarėjo akiniai SG-1 ir XL-1. Šiuos akinius plačiai naudojo ir Lietuvos SOP bei misijų dalyviai.
  SABER ADVANCED yra populiariausias kompanijos Wiley-X karinis modelis. Patogus ir funkcionalus dizainas be rėmo užtikrina puikų matymo lauką. Akiniai suderinami su naktinio matymo prietaisais.

  Lęšiai:
  - Pilkas: naudojamas apsaugai nuo saulės, suteikia puikų kontrastą, lengvą taikinių identifikavimą esant ryškiai saulei. 100% UVA/UVB apsauga.
  - Skaidrus: Apsaugai tamsoje, prasto matomumo sąlygomis, esant krituliams. Taip pat vidaus sąlygomis. 100% UVA/UVB apsauga.
  - Light Rust. Filtruoja atspindžius. Pagerina kontrastą. Lengviau identifikuoti taikinio kontūrus.

  SABER ADVANCED komplekte: prilaikantis dirželis, reguliuojamas nosies laikiklis, 3 keičiami lęšiai, dėklas, reguliuojamos kojelės, suderinamumas su naktinio matymo prietaisais.

  Balistiniai akiniai testuoti ir atitinka karinius standartus:
  - EN 166 2001
  - MIL-PRF-32432(GL)
  - STANAG 2920
  - ANSI Z.87
  Sertifikatai pateikiami pagal pareikalavimą.
  Standartizuotas NATO nomenklatūros numeris: NSN: 4240-22-622-9132
  Regėjimo ydas turintiems kariams vidinėje dalyje montuojamas rėmelis su korekciniais lęšiais.

  Jau surinkome :

  Thunder Armory e-parduotuvė: 45 vnt

  Įmonė CONRES: 300 vnt

  VISO: 345 vnt