5.11 TACTICAL DĖKLAS USB 50″ SMĖLIO SPALVOS

 • Kraunamos nuotraukos

  5.11 TACTICAL DĖKLAS USB 50″ SMĖLIO SPALVOS

  Kodas: 56225
  Kaina 21995
  Į krepšelį 
 •  

  Unikalus žinomo prekinio ženklo 5.11 Tactical dėklas ginklo transportavimui mūšio lauke. Kuriant šį dėklą išklausyti kariuomenės ir policijos snaiperių pageidavimai operatyviniam dėklui (ang. drag bag – t.y. tempiamas dėklas). Šiame dėkle visi krepšeliai, petnešos ir kiti elementai yra paslėpti, kad judant į poziciją šliaužte nesikabintų ir nekliūtų šliaužiant.

  Medžiaga atspari vandeniui ir turi papildomą poliuretano paminkštinimą. 15mm neporėtos minkštos medžiagos įdėklas saugo ginklą ir optiką nuo smūgių. Užtauktukas pilnai atsegamas todėl dėklą galima naudoti kaip šaudymo kilimėlį. Jame įmontuoti du būdai stabdyti ginklo kojelių slydimą į priekį. Ginklams su kojomis arčiau uokso – specialūs ranteliai, ginklams su kojomis toli šalia ginklo žiočių – juostelės maunamos ant kojelių.

  Pernešimui naudojamos Y formos petnešos, gerai padalinančios svorį tarp pečių ir sprando. Taip mat centrinė pernešimo rankena. Centriniame skyriuje yra molle platforma, kur galima organizuotai išdėstyti visą inventorių, nuo tolimačio iki dėtuvių. Taip pat šį skyrių atvėrus jis prilaikomas šone sumontuotomis juostelėmis, kad būtų patogu dirbti mažoje erdvėje ir be staigių judesių.

  Naudojami japoniški YKK užtrauktukai. Duraflex užsegimai. 100proc. nailonas.

  Papildomai prisiūtos juostelės su kilpomis maskuotės tvirtinimui.